fbpx
bieliaca-tabletkova-maska

Bieliaca a rozjasňujúca tabletková pleťová maska

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,98 €
Cena bez DPH: 3,32 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* vitamín C   * acerola extrakt

 

Na pigmentové fľaky, rozjasnenie a nejednotný tón pleti.

Pleťová maska ​​je výrobok vyvinutý na použitie v tabletách, ktorých účinné látky majú rozjasňujúci a tón zjednocujúci efekt a absorbujú sa do pleti v koncentrovanej forme. Po 20 minútach bude vaša pokožka viditeľne žiarivejšia a zjednotenejšia. Pravidelné používanie napomáha harmonizovať tón pleti a redukovať pigmentové fľaky.

 

Zloženie

Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Malpighia Glabra Fruit Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 75810

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.