fbpx
5999882202945

Kokteil s hĺbkovou hydratáciou a vypínacím účinkom na suchú a dehydrovanú pleť

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH13,50 €
Cena bez DPH: 11,25 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Aktívne látky zvyšujú schopnosť buniek pokožky absorbovať kyslík a nutričné látky, peptidy tretej generácie, ceramidy, rastlinný taurín intenzívne vypĺňajú a hydratujú pokožku. Odporúčame používať s kyslíkovým generátorom Q-Ball-001, ktorý zvyšuje účinok všetkých ošetrení tváre.

 

Návod na použitie

Vhodné na manuálnu aplikáciu ako pleťové tonikum a/alebo na prístrojovú aplikáciu s kyslíkovým generátorom Q-Ball-001.

 

INCI: Aqua, Glycerin, Propylene Glycol, Acetyl Hexapeptide-51 Amid, Acetyl Hexapeptide-8, Sphingolipids, Vegatal Taurin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, CI77491

 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.