fbpx
honey_sugar_facial_scrub

NATURE LINE Medový pleťový peeling

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH7,36 €
Cena bez DPH: 6,13 €
DPH: 1,23 €

Zdieľať

Zvoľte objem
* med   * bio argánový olej   * mikrokapsule    * vitamín E

 

Obsahuje kryštály prírodného cukru, ktoré jemne odstránia odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, bio argánový olej a med  zároveň hĺbkovo hydratujú a zvláčňujú pleť. Mikrokapsule vitamínu E majú antioxidačné účinky a pôsobia proti starnutiu pleti.

Návod na použitie

Použiť nanesením na suchú pleť, 1-2 krát týždenne, jemne masírovať a zvyšok opláchnuť vlažnou vodou.

viete zeÚčinok sa podporí jemnou masážou vlhkými prstami, ktoré jemné cukrové kryštáliky rozpustia. Pleť je po peelingu jedinečne jemná a hydratovaná.

 

INCI: Glucoz, Argania Spinosa Kernel Oil, Cocos, Nucifera Oil, Propanediol, Mel Extract, Mannitol, Cellulose, CI 77492, Tocopheryl Acetate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerin, Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.