fbpx
alginatova-maska-gold-1-a-2

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím + aktivátor

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH6,40 €
Cena bez DPH: 5,33 €

Zdieľať

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, No.1, 10g

Špeciálne aktívne zložky hĺbkovo čistiacej masky na tvár sú kremelina s vysokou kapacitou viazania vody, prírodný íl, exfoliačný kaolín, zeolit a aktívne uhlie, ktoré má antibakteriálny účinok a upokojuje normálnu, ale väčšinou príliš veľa mazu produkujúcu pokožku. Maska na tvár sa ľahko odlupuje, jemne odstraňuje odumreté bunky pokožky, nečistoty a prebytočný maz z povrchu pleti, otvára a čistí póry, znižuje tvorbu komedónov a zmatňuje pleť.

Obsahuje chlorellu z morských rias, s vysokým obsahom železa, zinku a medi, ktorá zmäkčuje pokožku a chráni pred vonkajším znečistením a škodlivými účinkami.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

 

Zloženie

Diatomaceous Earth, Algin, Calcium Sulfate, Bentonite, Charcoal Powder, Chlorella Vulgaris Powder,  Tetrasodium Pyrophosphate, Kaolin, Zeolite, Cyamopsis Tetragonolaba (Guar) Gum, Panax Ginseng Root Powder

 

Čistiaca alginátová maska s bambusový uhlím, aktivátor No.2, 30 ml

Špeciálny aktivačný roztok do zlupovacej alginátovej tvárovej masky.

Bez parabénov, parafínov, syntetických farbív, parfémov.

 

Zloženie

Aqua, Polyaminopropyl Biguanide

 

Návod na použitie

  • Balenia prachovej masky (10g) a balenie aktivačného roztoku ( 30ml) – intenzívne vymiešať do hladkej hmoty cca 1 minútu, kým sa nevytvorí homogénna zmes.
  • Ihneď pomocou špachtle naniesť na pokožku tváre a krku v jednotnej hrúbke, vynechať okolie očí a úst.
  • Po 8-10 minútach masku stiahnuť z pokožky a zvyšok odstrániť vlhkým tampónom.
 

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.