fbpx
24k-krem-maska

24K Zlatý masážny krém/maska

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH21,55 €
Cena bez DPH: 17,96 €

Zdieľať

Zvoľte objem

* 24K zlato  * rastlinná kyselina hyaluronová  * rastlinné kmeňové bunky  * Acetyl Hexapeptid - 51 Amide  * Acetyl Hexapeptide-8 * Acerola Vitamín C

 

Krémový prípravok  obohatený o novú generáciu "genopeptidov" a neuropeptidov, ktorý vďaka svojim zložkám poskytuje intenzívnu, 24 hodinovú luxusnú  pleťovú starostlivosť. 

Jeho unikátna účinná látka je 24 Karátové zlato, vo viditeľných čiastočkách, dokáže na seba unikátne naviazať veľké množstvo vody a tak ľahko absorbovať do buniek pokožky.Tam stimuluje tvorbu kolagénu, napína a spevňuje pleť, podporuje protizápalové procesy a krvný a lymfatický obeh. Vitamín C vo forme aceroly intenzívne zosvetľuje starecké a pigmentové škvrny a tmavé kruhy pod očami. Neuropeptidové a genopeptidové zložky dramaticky redukujú hĺbku vrások, rastlinná kyselina hyalurónová  a kmeňové bunky, regenerujú  bunky a  spevňujú pokožku.

 

Návod na použitie

V kozmetickom salóne ako masážny prípravok, alebo ako krémová maska so zapracovaním mezoterapiou, LUXCEAR Visage.

 

INCI: Aqua, Cyclopentasiloxane (and) Cyclohexasiloxane, Isopropyl Myristate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Polysorbate 60, Urea, Phenoxyethanol, Lanolin, Cassia Angustifolia Seed Polysaccharide, Acetyl Hexapeptide-51 Amid, Acetyl Hexapeptide-8, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Malpighia Glabra Fruit Extract, Malus Domestica Fruit Cell Culture Extract, Parfum, Gold, Lecithin, Xanthan Gum, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.