fbpx
bio-baobabovy-olej

Bio Baobabový olej - ideálny proti vráskam a striám

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH7,79 €
Cena bez DPH: 6,49 €
DPH: 1,30 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Bio Baobabový olej lisovaný za studena

Blahodárny anti-age olej s ľahkou štruktúrou predstavuje efektívnu ochranu proti známkam stárnutia a vráskam. Zanecháva pokožku zamatovo jemnú, pružnú a vláčnu. Regeneruje ju, rýchlo sa vstrebáva a je nekomedogénny. Je vhodný na všetky typy pleti vrátane mastnej a problematickej.

Masáž tela baobabovým olejom je výbornou prevenciou proti striám. Veľmi dobre pôsobí tiež na pokožku so sklonom k ekzémom a dehydratácii. Je vhodný aj na starostlivosť o vlasy.

Pri nižších teplotách môže dochádzať k tuhnutiu oleja. 

INCI: Adansonia Digitata  Seed Oil Bio - 100% bio baobabový olej lisovaný za studena

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.