fbpx
cetveny-il-1
cetveny-il-2

100% Červený íl

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH: 9,07 €
Cena bez DPH: 7,56 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Obľúbený, čisto prírodný íl zaistí dokonalú starostlivosť o pleť, telo a vlasy. Je bohatý na oxid železitý a známy svojimi stimulujúcimi účinkami nielen na unavenú a zrelú pleť. Maska z červeného ílu dokonale čistí, sťahuje póry a zmatňuje. Prekrvuje a podporuje tvorbu kolagénu pre pevnú a hebkú pokožku. Skvelo sa stará tiež o vlasy, ktoré šetrne umýva, vracia im silu a objem. 

 

Použitie

  • Maska na tvár: Íl zmiešajte s vodou v pomere 1:1. Naneste na tvár a nechajte pôsobiť 2-5 minút. Potom opláchnite vodou
  • Na vlasy: Naneste íl ku korienkom mokrých vlasov, jemne vmasírujte a potom opláchnite vodou
  • Do kúpeľa: Pridajte lyžicu Červeného ílu do kúpeľa, starostlivo rozmiešajte a užite si úžasnú relaxáciu

 

Zloženie

Montmorillonite

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.