fbpx
hoo_medovka

Hydrofilný odličovací olej Medovka

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,83 €
Cena bez DPH: 3,19 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Pre všetky typy pleti, dôkladne čistí, šetrne odstraňuje make-up. Vhodný aj pre vodeodolné líčidlá. Jemné prírodné tonikum so sviežou vôňou.

Použitie:

na navlhčený kozmetický tampón naneste niekoľko kvapiek oleja.  Vytvorenou jemnou emulziou pleť dôkladne vyčistíte.

Bez konzervačných a syntetických vonných látok.

INCI: Helianthus annus seed oil bio, Sesamus indicum oil bio, Prunus amygdalus dulcis oil, PEG-40 Sorbitan peroleate,  Laureth-4, Parfum*, Citral** ,Linalool**,Limonene**,Eugenol** ,Geraniol **, Tocopherol , Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Citronellol** (* zmes éterických olejov, **súčasť éterických olejov)

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.