fbpx
bio_peeling_ruza1

BIO telový peeling Ruža

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH5,99 €
Cena bez DPH: 4,99 €
DPH: 1,00 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Luxusná zmes zmyselnej damascénskej ruže, morskej soli a rastlinných bio olejov na zjemnenie a zvláčnenie pokožky tela a zhrubnutých partií lakťa, kolena a päty. Pokožku hydratuje a pomáha tak v boji proti celulitíde. Navodzuje pocit čistoty a hebkosti.

Použitie:

Pred použitím premiešajte a naneste malé množstvo peelingu na mokrú pokožku, zľahka premasírujte a následne opláchnite. Aplikujte 1-2x týždenne.  

Bez konzervačných a syntetických vonných látok.

INCI: Sodium Chloride, Helianthus annuus seed oil bio, Prunus amygdalus dulcis oil, Sesamum indicum oil bio, Prunus americana kern oil, Parfum *, Tocopherol, Ascorbyl palmitate, Ascorbic cid, Geraniol**, Citonellol**, *zmes éterických olejov, **súčasť éterických olejov

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.