fbpx

Bio kráľovská starostlivosť

Doprajte svojej pleti maximálny luxus vďaka exkluzívnej starostlivosti proti vráskam s omladzujúcim účinkom dvoch najvzácnejších rastlinných olejov - bio opunciového & extra bio arganového.

Každá žena túži po pevnej a hladkej pleti bez vrások, ale s postupujúcim vekom sa znižuje produkcia kolagénu, pleť začína vädnúť a jemné linky sa premieňajú na vrásky. Čas zastaviť nevieme, ale spomaliť príznaky starnutia pleti pomocou najluxusnejších anti-age olejov je jednoduché vďaka Bio kráľovskej starostlivosti. 

Bio opunciový rastlinný olej je vo svete prírodnej kozmetiky symbolom večnej mladosti. Označenie "prírodný botox" rozhodne nie je odveci. Jeho prirodzenou súčasťou je vysoké množstvo vitamínu E, betakaroténu, squalanu a fytosterolov. Dokáže ako zázrakom vyhladzovať vrásky, intenzívne podporuje tvorbu kolagénu, udržuje pleť hydratovanú, upokojuje ju a má protizápalové účinky. 

Extra bio argánový rastlinný olej patrí vďaka svojim ojedinelím hydratačným a omladzujúcim účinkom medzi celosvetovo najobľúbenejšie oleje. Obsahuje vysoké množstvo vitamínov E a F, ktoré doplňujú pleť potrebnou hydratáciou, chránia bunky pred oxidačným stresom, zabraňujú ich predčasnému starnutiu a taktiež tvorbe vrások.

100% bio esenciálnej oleje Ruža a Levanduľa dokonale doplňujú a podporujú účinky rastlinných olejov. Okrem jedinečného pôsobenia na pleť harmonizujú myseľ a navodzujú pocit šťastia.

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH10,50 €
Cena bez DPH: 8,75 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH9,85 €
Cena bez DPH: 8,21 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH10,50 €
Cena bez DPH: 8,75 €
Zvoľte objem

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.