fbpx
kokosova_star_bio-kokos-125

Bio kokosový olej

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH5,30 €
Cena bez DPH: 4,42 €
DPH: 0,88 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Bio kokosový olej- jedlý rastlinný olej jednodruhový

Možnosti použitia:

čistý prírodný olej vhodný na starostlivosť o celé telo aj tvár, ideálny na citlivú a suchú pokožku, ktorú chráni a zvláčňuje. Vôňu kokosového oleja oceníte obzvlášť pri masážach, na ktoré je priam predurčený. V zime chráni pleť a pery pred mrazom, naopak v lete skvele regeneruje pokožku po opaľovaní. Využiť ho možno aj ako výživnú masku na vlasy a ako balzam po holení a depilácii. Jeho tuhá konzistencia sa pri teplote okolo 24°C mení na tekutú. Bez konzervačných a syntetických vonných látok. Vhodný aj na vnútorné užívanie.

Zloženie: 100% bio kokosový olej lisovaný za studena

Energetická hodnota: 3700kJ/100g

tip na pouzitieVďaka veľkému záujmu sme sa rozhodli pripraviť cestovateľské balenie obľúbeného bio kokosového oleja. Ideálny variant na dovolenku, cestovanie, alebo len pre tých, ktorí majú radi zmenu a uprednostňujú menší obal. Veľmi často nám vravíte, že Váš kokosový olej zmenil konzistenciu a máte obavy z jeho kvality, Nemusíte! Vzhľad kokosového oleja závisí od teploty. Topí sa pri viac ako 24°C a to je dôvod, prečo je  niekedy tekutý ako olej a inokedy ako "pevné maslo". Nech vyzerá akokoľvek, vždy si zachováva svoje jedinečné vlastnosti a v žiadnom prípade nie je znehodnotený. Naopak, práve jednou z jeho mnohých vynikajúcich vlastností je jeho vysoká tepelná stabilita.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.