fbpx
zmes-eo-jarny-vanok

Zmes 100% éterických olejov JARNÝ VÁNOK

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,61 €
Cena bez DPH: 3,01 €
DPH: 0,60 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Ako svieži vetrík sa preženie vašim domovom táto bylinno-citrusová vôňa. Prečistí, dezinfikuje, navodí pocit čistoty a očakávania prebúdzania sa prírody.

 

Mäta: Povzbudzuje, podporuje koncentráciu, osviežuje, uvoľňuje hlieny, zahrieva, mierni bolesti hlavy, nádchu a prechladnutie. Nepoužívajte pri homeopatickej liečbe.

EukalyptusJeden z najúčinnejších olejov pri všetkých dýchacích ťažkostiach, napomáha hojeniu rán, podporuje koncentráciu, má priaznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patrí k základným esenciám v aromaterapii.

Fenikel:Je silno aromatický a jeho materskou bylinou je fenikel obyčajný (Foeniculum vulgare). Fenikel obyčajný je nenápadná rastlinka, ktorá využíva ako korenina. Pôvodný planý fenikel rastie iba v západnej Európe, u nás je však pestovaný odpradávna. Ako väčšina mrkvovitých rastlín máva najvoňavejší med, ktorý je tmavý a ostáva tekutý. Éterický olej Fenikel má silne aromatickú vôňu, korenistú až sladkastú. Obsahuje éterické oleje, vitamíny C, E a draslík.

Jalovec:Má výborné čistiace schopnosti, je antiseptický na dýchacie cesty, účinný na svalové a reumatické bolesti, podporuje potenie. Pomáha pri ochoreniach močových ciest, čistí krv.

Smrek:Účinný pri prechladnutí, podporuje potenie, silno čistí vzduch, je vhodný do masážnych olejov pri reumatizme či silnej únave. Vhodný do saunových zmesí, upokojuje, stimuluje činnosť mozgovej kôry.

Lavandin:Má dezinfekčné a regeneračné účinky, vhodný pri psychickom vypätí, pomáha pri bolestiach hlavy, chrípke a dýchacích problémoch. Účinný proti moliam.

Citronela:Má antidepresívne, silno antivirálne a repelentné účinky, podporuje koncentráciu a zlepšuje náladu. Vhodná pri bolestiach hlavy.

Šalvia:Pôsobí sedatívne na nervový systém, pri dlhšom vdychovaní pôsobí euforicky, tlmí menštruačné bolesti, ľahko znižuje tlak, podporuje trávenie, pre svoje antibakteriálne účinky je vhodná na kúpeľ nôh.

 

Vhodná do aromalampy, sauny, kúpeľa, na masáž s rastlinným olejom.

Použitie: Na masáže: 3 - 12 kvapiek rozmiešajte v 50ml rastlinného oleja

Upozornenie: Chráňte pred deťmi. Chráňte oči. Nepoužívajte neriedené na kožu. 

INCI: Mentha Arvensis Leaf Oil, Limonene**, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Juniperus Communis Wood Oil, Picea Abies Leaf Oil, Lavandula Hybrida Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Salvia Lavandulaefolia Herb Oil, Linalool**, Citral**, Eugenol**, Geraniol**, Coumarin**, ** súčasť éterických olejov

 

cpkCertifikovaná prírodná kozmetika

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.