fbpx

ECO kúpeľ s ECOWORLD

Resetovať a relaxovať 

Vaňa presýtená vôňou nám neposkytne uvoľnenie iba počas chladných a sychravých dní, kúpele pôsobia priaznivo proti stresu, nervozite a únave a zmierňujú prvé príznaky prechladnutia v priebehu celého roka. Teplá voda uvoľňuje svalstvo a napätie v ňom a celé telo sa upokojí a relaxuje. Kúpeľ zvyšuje prekrvenie kože a vnútorných orgánov, čím sa zvýši ich činnosť. Celkom prirodzene sa počas kúpania intenzívnejšie potíme a takto očisťujeme telo od škodlivín. Pri kúpeli sa účinné látky vstrebávajú do pokožky a tá zostáva čistá, hydratovaná a zregenerovaná. Okrem toho teplá voda zmäkčí a uvoľní odumreté bunky na povrchu pokožky, vďaka čomu sa pleť zjemní a vyhladí.

Kúpte sa správne 

Na relaxačný kúpeľ je dôležité správne nastavenie teploty. Tá by sa mala pohybovať v rozmedzí 34 až 38°C. Voda s teplotou vyššou ako 40°C na druhej strane zaťažuje krvný obeh, preto sa štandardne neodporúča. Dermatológovia navrhujú frekvenciu 1 max. 2 x v týždni 20 minútový kúpeľ, dlhšia doba pobytu a vyššia teplota kúpeľa pokožku veľmi vysuší. Za najvhodnejší sa považuje večerný kúpeľ, ktorý navodí uvoľňujúci a relaxačný spánok. Doprajte si luxus času venovaný len sami sebe a vyberte si takú kúpeľovú prísadu, ktorá poteší nielen vašu pokožku ale aj zmysly, kedykoľvek budete mať náladu. Zaslúžite si niečo výnimočné, kúpeľový program ECOWORLD.

Kúpeľové prípravky s certifikátom bio-kvality, HAND-MADE 

S novou značkou ECOWORLD sme priekopníkmi v bio kúpeľovej kozmetike. Naše vysokokvalitné , ručne vyrábané prísady do kúpeľa pripravia voňavé, krémové pohladenie duše a tela. Vzácne bio kakaové maslo a prvotriedne bio rastlinné oleje zabezpečujú pokožke potrebnú starostlivosť a výživné látky, pleť po kúpeli dokonale hydratujú, zvláčňujú a zjemňujú. Nekonečne voňavé , 100% čisté prírodné éterické oleje, ktoré sa v plnej sile uvoľňujú počas horúceho kúpeľa, tento zážitok ešte umocňujú. Éterické oleje prenikajú nielen cez pokožku, ale s uvoľňujúcou sa vodnou parou ich aj vdychujeme a tak môžu telu odovzdať svoj upokojujúci, relaxačný alebo naopak stimulačný účinok.

Čo znamená značka ECOWORLD

  • Komponenty pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, prípadne zo zberu bylín alebo plodov rastúcich vo voľnej prírode 
  • Produkty neobsahujú syntetické vonné látky ,farbivá a konzervačné látky 
  • Zásadne neobsahujú minerálne oleje, vazelínu a ani iné ropné produkty, silikóny 
  • Použité suroviny ani produkty nie sú testované na zvieratách 
  • Dvojnásobná bio kvalita= Certifikát bio kvality : BDIH Cosmos organic (nemecká inštitúcia) a Austria Bio Garantie (rakúska inštitúcia) 
  • HAND-MADE in AUSTRIA

 

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,96 €
Cena bez DPH: 3,30 €
DPH: 0,66 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,96 €
Cena bez DPH: 3,30 €
DPH: 0,66 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH3,96 €
Cena bez DPH: 3,30 €
DPH: 0,66 €
Zvoľte objem
Predajná cena po zľave:
Cena s DPH13,99 €
Cena bez DPH: 11,66 €
DPH: 2,33 €
Zvoľte objem

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.

×

webmh vianoce popup2