fbpx
parafin-vanicka-starpil

Parafínová vanička STARPIL, objem 3 kg

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH119,90 €
Cena bez DPH: 99,92 €

Zdieľať

na_objednavku.png
Veľmi obľúbený prístroj v salóne pre jeho jednoduchosť a vysokú efektivitu.

Je určená na ohrev parafínu, je riadená termostatom, priesvitný kryt, ergonomický tvar, neobsahuje kovové prvky, ktoré by mohli byť v kontakte s pokožkou pre maximálnu bezpečnosť klienta. Medzi najobľúbenejšie patria parafínové zábaly rúk a nôh. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov a krásna jemná a viditeľne omladnutá hodvábna pokožka, ale dôjde aj k uvoľneniu drobných kĺbov, stuhnutého zápästia, ktoré sú následkom jednostrannej námahy napr. pri práci na počítači. Parafínový zábal je taktiež výborný prostriedok pre kombinovanú starostlivosť proti celulitíde, postihnuté miesta stehien sa natierajú štetcom namočeným v rozohriatom parafíne (vždy je nutné vyskúšať teplotu rozohriatého parafínu na vnútornej strane stehna), po ukončení zábalu sa odporúča masáž vždy vedená hore smerom k srdci.

Na zvýšenie účinku použite pri masáži vhodný kozmetický prípravok, ktorý sa lepšie a hlbšie vstrebe do prehriatej pokožky a tým sa zvýši jeho účinnosť.

Technické  parametre

  • Obsah parafínu:  2,5 kg
  • Výkon: 160 W
  • Rozmery: 45 x 30x 24cm
  • Teplota ohrevu : 50 – 56 C

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.