auticko  Bezplatné doručenie tovaru pri nákupe nad 35€

    GARANCIA DODANIA DO VIANOC   

   pre objednávky realizované do 20. 12. 2017   

Menu

Cart
ČO BUDEM DNES PIŤ?

Odpovieme si, že najvhodnejšou je predsa čistá voda. Otázka znie, akú vodu máme piť. Vidiecke studne obsahujú veľa dusičnanov z polí, mechanických nečistôt a nadmerné množstvo baktérií a voda z našich vodovodných kohútikov je spravidla povrchová, upravovaná voda z riek a podzemná voda. Táto voda však presne nespĺňa pojem „čistá“. Je to zmes rozpustených minerálov, rôznych chemických látok, ťažkých kovov ako zvyškov zo starého rozvodného potrubia a aj chlóru, ktorý sa používa na čistenie vody. Najvhodnejšie je teda vodu z vodovodu prefiltrovať pomocou špeciálneho filtračného systému LAICA, čo významne zlepší jej chuť a kvalitu a taktiež všetkých jedál a nápojov z tejto vody pripravených.

Filtrovanie je cenovo veľmi efektívny spôsob

1 liter lahodnej a kvalitnej vody získate za cenu cca 5 centov a navyše Vás bude hriať pocit, že šetríte nielen Vašu peňaženku a zdravie, ale aj životné prostredie - veď 1000 nevyrobených PET-fliaš ročne je už poriadna kopa plastu! Pridajte sa k viac ako 50 miliónom spoluobčanov Európskej únie, ktorí denne pijú filtrovanú vodu.

Filtračné kanvice a výmenné filtre LAICA sú výrobky, ktoré sa používajú v potravinárstve - musia preto spĺňať tie najprísnejšie hygienické kritériá.

Vyvarujte sa používaniu zdanlivo podobných produktov bez platných certifikátov. Vždy pred nákupom požadujte certifikáty kvality k nahliadnutiu.

Filtračné kanvice

Výsledok 1 - 1 z 1

STREAM LINE YELLOW

19,90 €
z toho DPH:3,32 €
zobraziť

Prihlásiť alebo Registrovať

fb iconLog in with Facebook