fbpx
aromaticke_oleje2

PRAKTICKÁ PRÍRUČKA AROMATERAPIE

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH6,93 €
Cena bez DPH: 6,30 €
DPH: 0,63 €

Zdieľať

Príjemný a zároveň prehľadný prienik do sveta aromaterapie.

Nenahraditeľný nástroj pre každého, kto chce mať k dispozícii spoľahlivý, presný a praktický prameň informácií, prostredníctvom ktorého sa môže zoznámiť so základmi aromaterapie v kozmetickej a masérskej praxi. Pretože aromaterapeutická prax je spojenie pôsobenia éterických olejov s rastlinnými olejmi, je aj táto príručka veľmi prehľadne rozdelená na časti pojednávajúcej o éterických olejoch, ich vlastnostiach a účinkoch, o rastlinných olejoch, ich vlastnostiach a možnostiach využitia.

Praktickej práci v kozmetickom a masérskom salóne sú venované samostatné kapitoly, ktoré poskytujú prehľad možností ošetrovať rôzne typy pleti pomocou aromaterapie a využívať pozitívne účinky zmesí rastlinných olejov lisovaných za studena v kombinácii s éterickými olemi v masérskej praxi pri prevencii a riešení problémov pohybového a svalového aparátu.

O knihe

  • 37 strán
  • drôtená väzba
  • rozmer 20,5 x 20,5cm
  • slovenský jazyk
  • povrch strán - lamino
  • praktické vyseknuté záložky - farebne odlíšené

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.