fbpx
jap-man-mala1
jap-man-mala2

Japonská manikúra - malá

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH13,99 €
Cena bez DPH: 11,66 €
DPH: 2,33 €

Zdieľať

P. Shine japonská manikúra prinesie vašim nechtom prirodzenú krásu, pevnosť a lesk. Je technikou starostlivosti o nechty, ktorá je známa už niekoľko storočí. Vďaka nej budú vaše nechty vysoko lesklé, spevnené a zlepší sa ich pružnosť. Využitím tejto sady vytvoríte na povrchu nechtu "glazúru", ktorá zabráni nežiadúcemu odplavovaniu prirodzených lipidov, čím redukuje vysušovanie nechtov, a zároveň táto glazúra pôsobí esteticky. Japonská manikúra je vhodná aj pre alergikov, pre mužov aj ženy. 

Malá sada obsahuje:

  • Šmirgľový papier, 2ks (Ružová strana na odstránenie prebytočných nerovností a škvŕn na povrchu nechtov. Zelená strana na tvarovanie.)
  • P. Shine pastu, 5g (Polosuchá leštiaca pasta. Jej účinok sa nezmení ani po jej vysušení.)
  • Jelenicová leštička, 1ks
  • Molitanová pena, 1ks (Na odstránenie prachu z papiera.)

 

Návod na použitie:

Vyrovnajte celý povrch nechtu jemným šmirgľovaním s ružovou stranou šmirgľového papiera dokiaľ necht nedosiahne belavú farbu. V prípade ak máte nechty nalakované, najprv odstráňte lak. V prípade následného ošetrenia technikou japonskej manikúry, nie je nutné používať šmirgľovanie nechtu. Aplikujeme ho  len v tom prípade, ak nerovnosti pri raste nechtov sú evidentné.

Jemný tlakom rozotrite malé množstvo pasty na necht pomocou jelenicovej leštičky vždy len v jednom smere od konca ku koncu. Pokračujte vtieraním pasty až kým nebude necht lesklý.

V prípade potreby očistite papier molitanovou penou.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.