fbpx
lash-lift-gel

STYLING gél , výživa na riasy a obočie s vit. E , D-panthenol, 9 ml

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH12,99 €
Cena bez DPH: 10,83 €
DPH: 2,16 €

Zdieľať

Zvoľte objem

Výživný kondicionér zaisťujúci dlhodobé zvlhčenie, intenzívnu výživu a ochranu rias a obočia. Pri pravidelnom používaní posilňuje riasy a obočie a riasy zostávajú zachované v plnej dĺžke, pretože sa už tak ľahko nelámu. Bohaté živiny obsiahnuté v prípravku s vitamínom E, D-panthelnolom a glycerínom pomáhaú k silným, dlhým a žiárivo krásnym riasam a k zdravému obočiu. Nielen farbené vlasy vyžadujú zvláštnu starostlivosť. Špeciálne produkty starostlivosti vyžadujú aj farbené riasy a obočie, aby boli pružné a ostali krásne. Na zdravých chĺpkoch drží farba lepšie a dlhšie si udrží svoju farebnú intenzitu.

Aplikácia: Každý večer po odstránení make-upu naneste RefectoCil LongLash Gel od korienkov až ku špičkám rias a chĺpkov obočia. Chĺpky tým získávajú cez noc intenzívnu starostlivosť vďaka vysoko kvalitným účinným látkam. Tento transparentný gél je ideálny tiež k vytvarovaniu rias a obočia. Okrem toho prepožičiava riasam a obočia krásny lesk a vďaka nemu Vaše oči intenzívne žiaria.

INCI: Aqua, Alcohol denat., Glycerin, VP/VA Copolymer, Sodium PCA, Canthan Gum, Carbomer, Arginine, Sodium Lactate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Sodium Hydroxide, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Isoleucine, Proline, Threonine, Histidine, Phenylalanine

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.