fbpx
cocoonea-silver-2
cocoonea-silver-1
cocoonea-silver-3
cocoonea-silver-4

Aroma náhrdelník COCOONEA / SILVER

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH19,90 €
Cena bez DPH: 16,58 €
DPH: 3,32 €

Zdieľať

Cylindrický medailón z nehrdzavejúcej ocele striebornej farby + 70cm strieborná retiazka + čierna zamatová taška + 3 tampóny z plste.

Spojte eleganciu a pohodu, spojte difúziu a prenosnosť, zosúlaďte éterické oleje a citlivú pokožku. Tento voňavý klenot dokáže zvládnuť všetky tieto výzvy.

Pootočením malého valca, nakvapkáte niekoľko kvapiek éterického oleja / zmesi do tampónika a difúzia môže začať.

Je ideálny pre:

  • Citlivú pokožku: vyrobený nehrdzavejúcej ocele. Vôňu éterických olejov si môžete vychutnať bez kontaktu s pokožkou.
  • Pre začiatočníkov: jemný a elegantný spôsob, ako sa preniknúť do záhad aromaterapie a objavovať výhody éterických olejov.
  • Pre pokročilých:  táto metóda difúzie znamená, že si svoju obľúbenú kombináciu éterických olejov vychutnáte kdekoľvek.
  • Pre obdarovaných: náhrdelník s medailónom a zmesou éterických olejov vo vnútri môže predstavovať jedinečný personifikovaný darček.

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.