Urobte si tento rok Vianoce ešte o trochu krajšie. Zhoďte za hlavu všetok stres a zhon a zažite sviatky ako z rozprávky. Stačí pár jednoduchých trikov, s ktorými si zimné chvíle skutočne zamilujete. Pečenie sladkostí, zdobenie vianočného stromčeka, dokonca aj predvianočné upratovanie môžu byť zábava.

Prevoňajte domov hrejivými tónmi

Vianočnú atmosféru si spoľahlivo navodíte aj príjemnou vôňou. Čerstvo napečené perníčky, vetvičky ihličnanov, varené víno alebo punč máme všetci spojené s časom adventu. Pohodovú náladu vytvoríte aj  vôňou vianočných 100% prírodných éterických olejov.

Stačí nakvapkať pár kvapiek oleja do difuzéra, aromalampy alebo na vreckovku a nechať vôňou nasýtiť priestor. Malé množstvo oleja môžete pridať aj do rozprašovača s vodou, starostlivo premiešať a použiť ako rýchly, SOS osviežovač vzduchu.

Vedeli ste, že aj pár kvapiek éterického oleja pridaného do teplej vody na zotieranie podlahy či utieranie nábytku má svoje čaro? Vôňu takto rovnomerne rozptýlite po celom priestore.

clanok vianocna atmosfera

 

Éterické oleje s vôňou Vianoc

Kúzlo Vianoc –  ľahko korenistá vôňa v spojení s citrusmi ako mávnutím kúzelného prútika premení domov na miesto plného pohody

Rozprávka Vianocjemná vôňa pomaranča s dotykom korenia a ihličnanov vás zavedie do sviatočnej rozprávky

Vianočná hviezdapestrá vianočná vôňa plná citrusov a škorice rozžiari každého prítomného

Zimné kúzlovôňa zasnežených ihličnanov upokojí, a tieto navyše pomáhajú aj pri prechladnutí

Veselé Vianocezahalí domov radostnou vôňou pre skvelé chvíľky spoločnej pohody

Jablko - Škoricahrejivá vôňa obľúbeného korenia pôsobí zmyselne a podporuje dobrú náladu

Mandarínkasladká vôňa mandarínky patrí nielen k Mikulášu, obľúbi si ju aj celá rodina

Pomarančosviežujúca vôňa Vianoc dodá energiu pri únave a strese

Klinčekhrejivé korenie pre maximálnu relaxáciu, skúste ho skombinovať s Pomarančom a Mandarínkou

 

clanok vianocna atmosfera 2

 

Saloos tip! Najjednoduchším spôsobom je prevoňať domov už pripraveným prírodným aroma air sprejom Vianočný sen, ktorý okamžite vykúzli sviatočnú pohodu. Môžete s ním osviežiť aj záclony a bielizeň.

 

Objavujte výnimočný svet vôní

Ešte jeden náš malý tip na záver. Špeciálne vytvorené sady 100% éterických olejov SALOOS môžete darovať pod stromček alebo si s nimi spestriť predvianočné čakanie u vás doma. Objavujte jednotlivé vône a kombinujte ich medzi sebou.

Môžete potom spoločne hádať, kto akú voňavú kombináciu vytvoril a čo sa v nej ukrýva. Využijete ju do difuzéra, kúpeľa alebo originálnej masážnej zmesi. Všetky spôsoby aplikácie nájdete priamo na obale alebo u nás na e-shope.

clanok vianocna atmosfera 3