Občas si jarné lúče užívame dlhšie, čo je úžasné pre dušu a dobrú náladu, ale pre nechránenú pokožku už menej. Pokiaľ potrebujete upokojujúcu starostlivosť, hydratáciu a výživu siahnite do prírodnej lekárničky po Bio Malinovom oleji Saloos. 

 

malinovy olej blog 2023

Vzácny malinový olej sa vyznačuje hydratačnými účinkami. Rýchlo sa vstrebáva a nezanecháva pocit mastnoty. Po nanesení na pokožke vytvára aktívnu lipidickú bariéru, vďaka ktorej dokáže pokožku efektívne a dlhodobo hydratovať. Zanecháva ju zamatovo hebkú, rozžiarenú a pružnú.

  • Vďaka svojim výrazným regeneračným schopnostiam a vysokému obsahu vitamín E, ktorý sa postará o ochranu buniek, spomaľuje proces starnutia pokožky.
  • Vyniká protizápalovými a antioxidačnými účinkami a efektívne upokojí suchú, začervenanú a ekzematickú či inak problematickú pleť.
  • Jeho výrazné regeneračné schopnosti sa skvele postarajú o pokožku pred, počas aj po opaľovaní.

 

POUŽITIE: Primerané množstvo oleja naneste prstami na navlhčené čelo, tvár a bradu. Ošetriť môžete aj krk, dekolt či pokožku celého tela. Jemnými, krúživými pohybmi vmasírujte do pokožky a nechajte vstrebať.  

 

SALOOS TIP: Ak máte mastnú pokožku použite kombináciu malinového oleja s jojobovým - neupcháva póry.

 

POZOR: Neslúži, ako ochrana pri opaľovaní, ako sa dočítate v množstve internetových diskusií. Táto skutočnosť doteraz nebola podložená žiadnou serióznou vedeckou štúdiou. Malinový olej nemá žiadny chemický ani mechanický filter, ktorý by dokázal pokožku efektívne ochrániť pred slnečnými lúčmi.