100% Bio kvetinové vody, čiže hydroláty, sú osvedčeným receptom pre úžasne hydratovanú, sviežu a čistú pleť, dokonale pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Vyrábajú sa najšetrnejšou parnou destiláciou lístkov a kvetov bylín s výnimočnými regeneračnými a aromaterapeutickými účinkami.

Spoznajte nové bio kvetinové vody Saloos®

Vyskúšajte jedinečná 100% prírodná toniká – upokojujúci harmanček, hojivý hamamelis alebo magickú neroli. Sú plné bioaktívnych látok, prírodných voskov a jemných esenciálnych olejov. Extra jemný rozprašovač vytvára príjemnú osviežujúcu hmlu pre jednoduchú aplikáciu.

 

100% Bio kvetinová voda Harmanček

Harmanček lekársky, tradičná a hojne používaná bylinka s vysokým obsahom chamazulénu, bisabololu, flavonoidov a ďalších účinných látok slúži ľuďom už po celé generácie na výrobu liečivých mastí a upokojujúcich čajov.

harmancek1

 

Upokojujúce prírodné tonikum

100% Bio Harmančeková voda, známa antimikrobiálnymi účinkami, dôkladne čistí pleť a prispieva k jej zmatneniu. Tonizuje, účinne redukuje maz a predchádza upchávaniu pórov. Upokojuje pokožku so sklonom k začervenaniu a ekzémom. Šetrne sa stará o citlivú detskú pokožku aj na miestach so zapareninami. Sladko bylinná vôňa rovnako ako šálka harmančekového čaju dopraje pocit báječnej relaxácie.

Saloos tip! Máte citlivú a problematickú pleť? Používajte 100% Bio harmančekovú vodu aspoň 2-3 krát denne. Ráno a večer môžete starostlivosť podporiť Regeneračným pleťovým olejom Harmanček.

 

 

100% Bio kvetinová voda Hamemelis

Vilín virgínsky - Hamamelis je exotický krík s výnimočnými antioxidačnými vlastnosťami. Jeho jedinečné účinky si na liečebné účely zamilovali už Indiáni. Je výnimočný vysokým obsahom trieslovín a flavonoidov, zázračných látok, ktoré z neho robia ideálny produkt na regeneráciu pokožky.

hamamelis2

 

Čistiace prírodné tonikum

100% Bio Hamamelis kvetinová voda príjemne osviežuje a dodáva vlhkosť každej pleti, navyše reguluje činnosť mazových žliaz. Vďaka svojim protizápalovým a sťahujúcim účinkom je ako stvorená pre mastnú, zmiešanú a problematickú pleť. Skvele sa stará aj o vlasy, ktoré zanecháva lesklé a žiarivé. Má príjemnú vôňu, ktorá prináša pokoj a vnútornú stabilitu.

Saloos tip! Vyskúšajte 100% Bio kvetinovú vodu Hamamelis formou sedacieho kúpeľa pre šetrnú starostlivosť o citlivú pokožku intímných partií.

 

100% Bio kvetinová voda Neroli z pomarančových kvetov

Vôňa z kvetov horkého pomarančovníka, je natoľko výnimočná, že si ju zamilovala aj princezná Anna Mária z Neroli, po ktorej je pomenovaná. Neroli má veľké množstvo aktívnych látok, ktoré sú zdrojom cennej energie potrebnej pre pokožku aj myseľ.

 

neroli3

 

Vitalizujúce prírodné tonikum

100% Bio kvetinová voda Neroli osviežuje a navracia vitalitu unavenej pleti. Báječne čistí, regeneruje, rozjasňuje, pomáha aj pri sklone k červeným žilkám. Šetrne sa stará o pokožku po holení a opaľovaní, uľahčí rozčesávanie vlasov. Napomáha celkovej relaxácii a je skvelým pomocníkom na cestách. Vôňa neroli podporuje sebavedomie v období tehotenstva, je obľúbená aj u detí.

Saloos tip! Použite 100% Bio kvetinovú vodu Neroli v kombinácii s Extra bio Arganovým olejom  pre reštart unavenej pleti.

 

kvetinove vody bio 4

 

Prečo používať 100% Bio kvetinové vody?

  • skvele hydratujú
  • majú optimálne pH
  • jemne dočisťujú a tonizujú
  • odovzdávajú pleti aktívne rastlinné látky
  • pripravujú pleť na nasledujúcu starostlivosť
  • upokojujú pokožku
  • uľahčujú rozčesávanie vlasov
  • sú ideálne aj pre pokožku bábätka