Ak trpíte často nádchou, chrípkou, angínou, žalúdočnými problémami, či bojujete s baktériami alebo vírusmi, prípadne napríklad s plesňami na koži, práve pre vás prinášame Extrakt z grepových jadier, malý zázrak s veľkou silou.

grep clanok

Grepové jadierka sú v liečiteľstve ešte dieťaťom. Zatiaľ čo iné byliny využíva prírodná medicína stovky rokov, v prípade jadierok je táto doba pomerne krátka, Dr. Jacob Harich ich objavil len v roku 1980. Nositeľ Einsteinovej ceny, doktor, fyzik a súčasne náruživý záhradkár, si ako prvý všimol odolnosť semien proti plesniam a hnilobe na záhradníckom komposte. A vďaka tomu ich podrobil rozsiahlemu výskumu s prekvapivým výsledkom. Výskum potvrdil silné antibiotické schopnosti a zaradil jadrá medzi významné prírodné antibiotiká. Grepová jadrá účinne pôsobia proti plesniam, baktériám aj jednobunkovým parazitom. Obsahujú bioflavonoidy, ktoré ako silný antioxidant podporujú prirodzený detox organizmu, trávenie a zvyšujú imunitu. Okrem bioflavonoidov, známych svojimi antiseptickými, antibakteriálnymi a dezinfekčnými účinkami, obsahuje nenahraditeľné vitamíny C a B.

Kedy siahnuť po extrakte z grepových jadier?

Možno ho používať zvonka aj vnútorne pri mnoho problémoch. Tieto často vznikajú z preťaženia organizmu negatívnymi vplyvmi ako je: stres, zlé stravovanie, nedostatok pohybu a čerstvého vzduchu, nedostatok odpočinku a iné. Neúmerná záťaž organizmu vedie k celému radu civilizačných chorôb. Napr. kandidózy a mykózy sa dnes radia medzi najrozšírenejšie choroby a ich symptómy trápia významné množstvo populácie. Vhodný je pri gynekologických problémoch, často spôsobených kvasinkami, pri mykózach nechtov a kože, ekzémoch, akné a iných dermatitídach. Pomáha mierniť infekcie dutín a dýchacích ciest.
SALOOS Extrakt z grepových jadier, je prírodný doplnok stravy, 60% extrakt grepových jadier v glyceríne. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.

Ako používať?

Vnútorne je možné užívať 10 kvapiek trikrát denne zriedené s 200ml vody. Na vonkajšiu aplikáciu, teda na potieranie, odporúčame 3 kvapky na 50ml čistej vody. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy.