fbpx
difuzer3_1
difuzer3_2

Ultrazvukový aromadifuzér

Predajná cena po zľave:
Cena s DPH37,99 €
Cena bez DPH: 31,66 €
DPH: 6,33 €

Zdieľať

Zvoľte objem
momentalne_vypredane.png

Ultrazvukový aromadifuzér princípom studeného odparovania vody vytvára hmlu, v ktorej sú rozptýlené kvapky pridaného éterického oleja. Aromaterapia prináša so sebou uvoľnenie mysle, čím zlepšuje aj psychické, fyzické a emocionálne rozpoloženie človeka a postará sa o čistý a zdravý vzduch.

web3 1

FUNKCIE

Čístí a dezinfikuje vzduch v miestnosti v lete aj v zime, zlepšuje kvalitu vzduchu, zmierňuje alergie, uľahčuje dýchanie, navodzuje príjemnú atmosféru, dopomáha k relaxácii tela aj duše.
Dekorácia: moderný dizajn dotvárajúci atmosféru miestnosti
Svetelná terapia: podsvietenie meniace sa v siedmych farebných tónoch

web3 2

Funkcia automatického vypnutia po odparení vody

3

2,4MHz vysokofrekvenčná atomizácia (tvorba studenej hmly)

web3 3

Dotvorte atmosféru v miestnosti pridaním éterického oleja

web3 4

Tichá prevádzka

web3 5

Ako používať aromadifuzér

web3 1a

Aromadifuzér je veľmi účinná pomôcka a prostriedok používaný v aromaterapii a najlepšie terapeutické výsledky prináša pri používaní iba 15 minút každú hodinu. Neslúži a ani nemá funkciu zvlhčovača vzduchu ani ultrazvukovej čističky. Jeho doba chodu je obmedzená. Aromadifuzér s pridaním éterických olejov je určený na prečistenie, dezinfekciu a prevoňanie priestorov. Maximálna dĺžka jeho použitia je 6 hod. v priebehu 24 hodín a to buď 1 krát nepretržite alebo s prestávkami.

POUŽITIE

Kozmetický salón, SPA, jóga, spálňa, obývacia izba, konferenčná miestnosť, kancelária, recepcia, chodba, wc, detská izba, hotel, nemocnica.

ČISTENIE

Po použití nádržku na vodu dosucha utrite jemnou handričkou. Neponárajte do vody, nečistite agresívnymi prostriedkami. Takto vyčistený aromadifuzér je pripravený na ďalšie použitie. 

OBSAH BALENIA

1 x ultrazvukový aromadifuzér
1 x napájací kábel s adaptérom
1 x odmerka na vodu
1 x komplexný návod na použitie

ŠPECIFIKÁCIA

Model: K-H6B
Kapacita: 400ml
Materiál: PP + ABS
Veľkosť: 170 x 216mm
Váha: ~550g
Vstup: 100V-240V AC
Výstup: DC 24V/0,65A
Spotreba: max 14W
Produkcia pary: cca <30ml/h
Priestor: 21-50m2
Hlučnosť: <35dB
Frekvencia: 2.4MHz

  

 

O nás

Spoločnosť M+H Slovakia spol.s r.o. bola v roku 2000 založená ako dcérska pobočka firmy M+H, Míča a Harašta spol.s r.o., CZ, s cieľom obchodovať so surovinami, aktívnymi látkami a špecialitami pre výrobu farmaceutických, kozmetických a potravinárskych produktov rovnako ako prípravkov technickej a bytovej chémie. V rokoch 2003-2005 sa aktivity spoločnosti mnohostranne rozšírili. Firma sa orientuje aj na vývoj, výrobu a distribúciu pleťovej a telovej kozmetiky a ako horúca novinka bol na trh uvedený kompletný sortiment starostlivosti o domáce bazény, whirpooly, kúpacie a klasické jazierka VODNÁŘ.

Novinky na email

Zaregistrujte sa na odber noviniek e-mailom.